Dette er SiA

SiA er velferds- og kulturorganisasjonen for studentene på Sørlandet. Vi er til for å skape trygghet og trivsel i livet rundt studiene, slik at studentene skal ha et best mulig utgangspunkt for å gjøre det bra.

SiA har en rekke velferdstilbud til studenter på Agder. Vi tilbyr barnehager, helsetilbud, boliger og bokhandler, samt at vi driver møteplasser som Kafé Kampus, Østsia, Bluebox og treningssenteret Spicheren. Vi satser på kultur gjennom egne festivaler og støtte til mer enn 50 studentforeninger.

SiA er styrt av studentene, og overskudd fra driften brukes til å lage nye og bedre tjenester for studentene.

Målet vårt er å bidra til at Sørlandet blir kjent som landets beste sted å studere.

Ledergruppen

Pål Harv

Administrerende direktør

pal.harv@sia.no

Grethe Broen

Administrasjons- og kvalitetssjef

grethe.broen@sia.no

Thomas B. Jensen

Økonomisjef

thomas.b.jensen@sia.no

Jahn Olav Marum

Markeds- og kommunikasjonssjef

jom@sia.no

Per Kåre Selle

HR- og organisasjonssjef

per.k.selle@sia.no

Kenneth Kristiansen

Eiendomssjef

kenneth.kristiansen@sia.no

Rolf Johansen

IKT- og digitaliseringssjef

rolf.johansen@sia.no

Jon Egil Andersen

Leder SiA Mat og Drikke

jon.egil.andersen@sia.no

Solveig Vollan Larsen

Leder SiA Barnehage

solveig.v.larsen@sia.no

Avdelingsledere

Solveig V. Larsen

SiA Barnehage Leder

T: 97 11 78 43

solveig.v.larsen@sia.no

Åsa G. Aglen

SiA Bok Leder

T: 92 09 55 46

asa.g.aglen@sia.no

Heming Bentsen

SiA Bolig Leder

T: 91 57 13 18

heming.bentsen@sia.no

Eli Stålesen

SiA Helse Leder

T: 99 50 75 59

eli.stalesen@sia.no

Jon Egil Andersen

SiA Mat & Drikke Leder

T: 98 22 39 91

jon.egil.andersen@sia.no

Jon Gotteberg

SiA Kultur Leder

T: 94 82 28 78

jon.gotteberg@sia.no

Jahn Olav Marum

SiA Trening Leder

T: 90 55 39 36

jahn.olav.marum@sia.no

Ole Jan Moseid

SiA Teknisk Leder

T: 93 28 84 44

ole.jan.moseid@sia.no

Thomas B. Jensen

SiA Økonomisjef

T: 47 31 71 11

thomas.b.jensen@sia.no

Organisasjonskart